خلاصه محصول:

 

 

این پروژکتور پس از گذشت زمان و استفاده دچار اُفت نوری نمی شود.

 

پروژکتور ال ای دی آرام الکتریک از عمر بسیار طولانی بهره می برد.

 

این پرژکتور قابلیت نصب بسیار آسانی دارد .

 

 

 

توان مصرفی: 1000 وات

 

ابعاد: 36*97 سانتیمتر

 

تعداد در کارتن: 1 عدد

 

2 سال ضمانت

 

مشخصات محصول

 • مدل
  A06-FS1000
 • توان مصرفی
  1000 وات
 • لنز
  لنز ندارد
 • رنگ بدنه
  مشکی
 • cob
  smd
توضیحات کامل

پرژکتور ال ای دی 1000 وات

پرژکتور ال ای دی 1000 وات سری FS دارای بدنه محکم از جنس فلز آلومینیوم است.

در برابر سرما و گرما مقاومت زیادی دارد.

شکل این پرژکتور ال ای دی مستطیل بوده که علاوه برآن ، در هر دمایی هیچ آسیبی به رنگ بدنه نمی رسد.

ظاهر زیبای این محصول به جذابیت آن افزوده است.

لامپ هایی که دراین پروژکتور LED استفاده شده از ال ای دی های پر نوری ، با اندازه کوچک است. این ال ای دی ها با نظم زیبایی کنارهم چیده شده و تولید نور می کنند.

پایه پرژکتورهای آرام الکتریک در حال نصب دچار خراشیدگی نمی شود.

پروژکتور 1000 وات سری FS

پروژکتور 1000 وات سری FS

تفاوت پرژکتور های Led صنعتی و خانگی

در صورتی که پروژکتور صنعتی دارای استانداردهای خاص و بسیار فراتر از پروژکتورهای خانگی یا فروشگاهی است. چرا که شرایط کاری پروزکتور صنعتی به هیچ وجه قابل مقایسه با شرایط نصب و استفاده در خانه و یا فروشگاه نیست. برای مثال حد حرارت در پروژکتورهای صنعتی بسیار مهم می باشد. چرا که در بیشتر کارگاه ها و یا کارخانجات شرایط نصب پرژکتور در حرارت بسیار بالایی می باشد که پروژکتور باید این حرارت را تحمل کند .

دومین تفاوت عمده ساعات کاری پرژکتور است. بطوریکه در منازل و فروشگاه ها عموما پرژکتورها چند ساعت در شبانه روز بیشتر روشن نیستند. در صورتیکه در برخی کارخانجات و سوله ها پروژکتورها به صورت 724 روشن هستند. یعنی 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز. چون کارخانه به صورت 3 شیفت مشغول به کار است پرژکتور به محض روشن شدن ممکن است تا چند سال خاموش نشود. پس حتما در هنگام انتخاب پروژکتور به استانداردهای آن و یا شرکت ارائه دهنده دقت کافی را داشته باشد.

برای مثال برای کنترل حرارت تولیدی خود ال ای دی باید برند آلومینیومی پروژکتور بتواند این حرارت  زیاد را دریافت کند ، در غیر اینصورت باعث سوختن ال ای دی ها می شود . استانداردها بیان می کند که برای هر 50 وات ال ای دی صنعتی باید وزن بدنه حدود 1.5 کیلوگرم باشد. کمتر از این مقدار باعث گرمای بیش از حد پروژکتور و سوختن آن خواهد شد .