خلاصه محصول:

 

 

این پروژکتور پس از گذشت زمان و استفاده دچار اُفت نوری نمی شود.

 

پروژکتور ال ای دی آرام الکتریک از عمر بسیار طولانی بهره می برد.

 

این پرژکتور قابلیت نصب بسیار آسانی دارد .

 

 

 

توان مصرفی: 300 وات

 

ابعاد: 32.5*45.5 سانتیمتر

 

تعداد در کارتن: 1 عدد

 

2 سال ضمانت

 

مشخصات محصول

 • مدل
  A05-IC300
 • توان مصرفی
  300 وات
 • لنز
  لنز ندارد
 • رنگ بدنه
  مشکی
 • cob
  cob
توضیحات کامل

پرژکتور روشنایی 300 وات

پرژکتور روشنایی 300 وات سری IC دارای بدنه محکم از جنس فلز آلومینیوم است. در برابر سرما و گرما مقاومت زیادی دارد. شکل این پرژکتور ال ای دی مستطیل بوده که علاوه برآن ، در هر دمایی هیچ آسیبی به رنگ بدنه نمی رسد. ظاهر زیبای این محصول به جذابیت آن افزوده است. لامپ هایی که دراین پروژکتور LED استفاده شده از ال ای دی های پر نوری ، با اندازه کوچک است که این ال ای دی ها با نظم زیبایی کنارهم چیده شده و تولید نور می کنند. پایه پرژکتورهای آرام الکتریک در حال نصب دچار خراشیدگی نمی شود.

کاربرد پرژکتور روشنایی

کاربرد این پروژکتور روشنایی LED معمولا در جاهایی که خیلی بزرگ و مساحت خیلی طولانی دارد بر اساس نیاز مشتری مورد استفاده قرار می گیرد.

پرژکتور 300 وات سری IC

انواع پروژکتور ها پرنور و پر قدرت

انواع پروژکتورهاCOB وsmd  را شما می توانید در سایت آرام الکتریک مشاهده و اقدام به خرید نمایید. ما در این محتوا به این دو منبع نوری پر نور و پر توان را شرح می دهیم.

پروژکتور SMD

این منبع نوری از قطعات الکترونیکی اس ام دی تشکیل شده است تعداد زیادی ال ای دی در کنار هم هستند که در بیشتر دستگاه ها قابل مشاهده هستند.

پروژکتور COB

این نوع منبع نوری دارای ال ای دی یک تکه هستند . که تمام نور یک نقطه متمرکز می کند و زاویه این پروژکتور همراه با لنز است. در بعضی از مدل ها کاربرد COBبیشترازنوع SMD هستند.