خلاصه محصول:

 

 

این پروژکتور پس از گذشت زمان و استفاده دچار اُفت نوری نمی شود.

 

پروژکتور ال ای دی آرام الکتریک از عمر بسیار طولانی بهره می برد.

 

این پرژکتور قابلیت نصب بسیار آسانی دارد .

 

 

 

توان مصرفی: 500 وات

 

ابعاد: 32.5*66.5 سانتیمتر

 

تعداد در کارتن: 1 عدد

 

2 سال ضمانت

 

مشخصات محصول

 • مدل
  A05-IC500
 • توان مصرفی
  500 وات
 • لنز
  لنز ندارد
 • رنگ بدنه
  مشکی
 • cob
  cob
توضیحات کامل

پرژکتور COB با توان 500 وات

انتخاب پرژکتور ال ای دی COB با توان 500 وات سری IC برای موارد مصرف با پرتاب نور بالا بهترین گزینه است. این پرژکتور ال ای دی دارای بدنه محکم از جنس فلز آلومینیوم است. در برابر سرما و گرما مقاومت زیادی دارد. شکل این پرژکتور ال ای دی مستطیل بوده که علاوه برآن ، در هر دمایی هیچ آسیبی به رنگ بدنه نمی رسد. ظاهر زیبای این محصول به جذابیت آن افزوده است.

لامپ هایی که دراین پروژکتور LED استفاده شده از ال ای دی های پر نوری ، با اندازه کوچک است که این ال ای دی ها با نظم زیبایی کنارهم چیده شده و تولید نور می کنند. پایه پرژکتورهای آرام الکتریک در حال نصب دچار خراشیدگی نمی شود.

پرژکتور 500 وات سری IC

در انتخاب پروژکتور میزان روشنایی مهم است یا توان مصرفی ؟

در زمان گذشته اکثر مردم به توان مصرفی دقت زیادی می کردند و انتخاب پرژکتور ال ای دی بر این مبنا صورت میگرفت . این کار اشتباه است باید به میزان روشنایی منبع نوری دقت کنیم. میزان نور تولید شده در روشنایی با لومن اندازه گیری می کنند . هر چقدر شار نوری بیشتر باشد مقدار روشنایی نیز بیشتر است . پس باید هنگام خریدا این منبع نوری باید به میزان روشنایی توجه کرد .

انتخاب پرژکتور ال ای دی بر اساس IP پروژکتور

معمولاً پروژکتورها را در فضایی باز استفاده می کنیم. پس باید در مقابل رطوبت و گرد و خاک مقاومت داشته باشد . میزان IP که در مقابل رطوبت مقاوم باشد IP65 می باشد . و میزان IP که در مقابل گرد و خاک مقاوم است IP66 می باشد .